دکتر شاهین بهجو » جراحی زیبایی صورت » هزینه لیفت صورت در سال 1402 چقدر است؟
قیمت لیفت صورت

هزینه لیفت صورت در سال 1402 چقدر است؟

آنچه می خوانید...

با وجود روش‌های غیرتهاجمی مانند تزریق بوتاکس، تزریق فیلرها، استفاده از لیزر و سایر روش‌ها جهت لیفت صورت که نتایج موقتی به همراه دارند، جراحی لیفت صورت تنها روشی است که می‌تواند نتایج واقعی و دائمی در جوانسازی و لیفت پوست صورت داشته باشد. زمانی که تصمیم به جراحی لیفت صورت می‌گیرید یکی از اولین سوال‌ها هزینه‌ی این جراحی می‌باشد. هزینه‌ی لیفت صورت به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه‌ی این مقاله به برخی از آنها اشاره می‌نمائیم.

هزینه-لیفت-صورت-در-تهران

در صورتی که بالای 40 سال دارید و چین و چروک‌ها و افتادگی‌های پوست در نواحی مختلف صورت منجر به ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس شما شده است می‌توانید جهت انجام جراحی لیفت صورت اقدام نمائید.

چرا هزینه جراحی لیفت صورت مقرون به صرفه است ؟

همانطور که گفتیم روش های غیر جراحی مانند تزریق بوتاکس، هایفوتراپی و…. موقتی هستند و شما باید دائما هزینه ای را صرف تمدید این روش ها کنید و نتایجی که از این روش ها حاصل می شود انقدرها هم زیاد نیست. شما پس از جراحی لیفت صورت نتایج فوق العاده‌ای در صورت خود مشاهده خواهید کرد که عبارتند از:

  • برطرف کردن افتادگی‌ پوست در مناطق مختلف پوست
  • برطرف کردن خطوط عمیق اطراف بینی تا لب (خط لبخند)
  • رفع چروک‌های پیشانی (خط اخم)
  • رفع افتادگی فک
  • برطرف کردن چین و چروک‌ها و افتادگی‌های پوست در ناحیه گردن

چه عواملی که بر هزینه جراحی لیفت صورت تاثیر می گذارد؟

  • محل انجام جراحی

مکان جراحی لیفت صورت یکی از گزینه‌های تاثیرگذار در هزینه‌ جراحی‌های زیبایی می‌باشد. در کشور ما نه تنها در شهرهای مختلف هزینه‌ی جراحی متفاوت می‌باشد بلکه در منطقه‌های مختلف شهری نیز ممکن است هزینه‌ها بسیار متفاوت باشد. تعداد جراحان پلاستیک که در شهر شما مشغول به کار هستند نیز جزء فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت هزینه‌ی جراحی می‌باشد، معمولاُ در شهرهای کوچک که تعداد جراحان پلاستیک انگشت شمار می‌باشد هزینه‌ی جراحی از شهرهای بزرگ که گزینه‌های متعددی جهت انتخاب جراح وجود دارد کمی بیشتر می‌باشد.
نه تنها شهر و منطقه بلکه بیمارستان‌ها و کلینیک‌های مختلف نیز ارقام متفاوتی را جهت جراحی لیفت صورت ممکن است ارائه بدهند.

  • تجربه جراح

پزشکانی که جهت جراحی لیفت صورت اقدام می‌نمایند باید دارای تحصیلات جراحی پلاستیک باشند. برخی از پزشکان دوره‌های بیشتری را جهت انجام این جراحی‌ها گذرانده‌اند که منجر می‌شود در هزینه‌ی جراحی لیفت صورت تاثیر گذار باشد.

شماره-تماس-دکتر-بهجو

یکی دیگر از مواردی که در هزینه‌ی جراحی تاثیر گذار است تجربه‌ی جراح می‌باشد، جراحانی که در طی سالها تجربه‌ی جراحی‌های متعددی را دارند نسبت به جراحانی که تازه شروع به کار کرده‌اند قیمت بیشتری را برای جراحی اعلام می‌کنند، البته به یاد داشته باشید که همیشه قیمت بالاتر به معنای کیفیت بهتر نمی‌باشد اما در صورتی که از تجربه‌ی جراح خود و نتیجه‌ی جراحی‌هایی که در گذشته انجام داده است اطمینان دارید پرداخت مقداری هزینه‌ی بیشتر بهتر از مواجه با عوارض جراحی و نتیجه‌ی نامطلوب می‌باشد.

  • هزینه‌های بیمارستان یا کلینیک

به جز هزینه‌هایی که به جراح جهت جراحی لیفت صورت باید بپردازید هزینه‌های بیمارستان که شامل هزینه‌ی پزشک بیهوشی، داروها و ابزار جراحی، مراقبت‌های پس از جراحی، هزینه‌ی آزمایشات پیش از جراحی و …. را نیز باید در نظر داشته باشید. در اکثر مواقع جراحان با چند بیمارستان مختلف به صورت همزمان همکاری می‌نمایند، در صورتی که تمایل دارید هزینه‌های جراحی لیفت صورت را کاهش دهید می‌توانید از پزشک خود درخواست نمائید که بیماستان یا کلینیکی را جهت جراحی انتخاب نماید که هزینه‌های کمتری از شما دریافت نماید.

آیا بیمه تکمیلی هزینه جراحی لیفت صورت را پرداخت می کند ؟

جراحی لیفت صورت جزء جراحی‌های زیبایی محسوب می‌شوند که هیچ کدام از بیمه‌های درمانی در کشور ما هزینه‌های مربوط به آن را پرداخت نمی‌کنند.

با توجه به اینکه اکثر این جراحی‌های در بیمارستان‌ها و یا کلینیک‌های خصوصی انجام می‌شود بنابراین باید جهت پرداخت تمام هزینه‌ها آماده باشید.

افرادی که دارای بیمه تکمیلی هستند می‌توانند پیش از جراحی از نمایندگی‌های بیمه‌ی خود در مورد درصدی از هزینه‌های جراحی که توسط بیمه پرداخت می‌شود اطلاعات لازم را کسب نمایند.

در اکثر موارد فقط درصد اندکی از هزینه‌های جراحی توسط بیمه‌ی تکمیلی پرداخت می‌شود و شما می‌توانید هزینه‌های جراحی خود را تا حدودی کاهش دهید.

نکته‌ی پایانی
جراحی لیفت صورت یک جراحی انتخابی می‌باشد بنابراین پیش از اینکه جهت انتخاب جراح و محل جراحی تصمیم بگیرید ابتدا تحقیقات کافی را در مورد پزشک خود داشته باشید، جراح و کلینیک جراحی خود را تنها بر اساس قیمت انتخاب نکنید، گاهی اوقات صرف چند میلیون هزینه‌ی بیشتر نتایج بهتری را برای شما خواهد داشت.

برخی افراد به منظور کاهش هزینه‌ها، جراحان بی‌تجربه را انتخاب می‌نمایند و پس از آن جهت ترمیم عوارض جراحی اول، مجبور به صرف هزینه‌های هنگفتی می‌شوند. به یاد داشته باشید که جراحی ترمیمی همیشه هزینه‌های بسیار بیشتری از جراحی اول خواهد داشت بنابراین در انتخاب بهترین جراح لیفت صورت در تهران و مرکز جراحی خود نهایت دقت را داشته باشید تا در هزینه‌ها و زمان خود صرفه جویی داشته باشید و پس از طی دوران نقاهت به جای اینکه به دنبال ترمیم عوارض جراحی اول باشید از زیبایی و اعتماد به نفس چهره‌ی خود لذت ببرید.

سامانه-ماوراطب-دکتر-شاهین-بهجو

با توجه به اینکه هزینه ی جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد بنابراین جهت اطلاع از هزینه‌ی دقیق جراحی باید جهت مشاوره به مطب پزشک خود مراجعه نمائید و با توجه به انتخاب بیمارستان و سایر عوامل از هزینه‌های جراحی اطلاع لازم را کسب نمائید.

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو فارغ التحصیل رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی است. پایان نامه دوره تخصصی ایشان با عنوان روش جدید جراحی سرطان پستان بعنوان طرح پژوهشی منتخب در مرکز تحقیقات سرطان به انجام رسید. سپس مدارج تحصیلی را در مقطع فوق تخصصی جراحی پلاستیک‌ و زیبایی در مرکز ۱۵ خرداد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داده و به اتمام رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *