دکتر شاهین بهجو » پیکرتراشی » تاثیر پوشیدن گن بعد از لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی و پروتز سینه
تاثیر پوشیدن گن بعد از جراحی های زیبایی

تاثیر پوشیدن گن بعد از لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی و پروتز سینه

آنچه می خوانید...

تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی اعم از پروتز سینه، ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک بسیار قابل توجه است. شما می توانید با پوشیدن گن، تاثیر جراحی های زیبایی را دو چندان کنید

تاثیر پوشیدن گن در جراحی های زیبایی چگونه است؟

امروزه بسیاری از افراد از تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی آگاهی ندارند. اما جالب است بدانید که پوشیدن گن های طبی پس از عمل های جراحی زیبایی برای ماندگاری عمل، بسیار موثر است. جراحی های پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و… از جمله اعمالی هستند که با استفاده از گن، ماندگاری آن ها بیشتر خواهد شد. به طور کلی بسیاری از پزشکان پس از چنین جراحی هایی به بیمار توصیه می کنند که گن بپوشد تا تاثیر عمل دو چندان شود. بنابراین نقش گن در زیبایی بیشتر اندام پس از عمل های جراحی، غیر قابل انکار است.

اگر قصد دارید از تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی آگاهی بیشتری پیدا کنید، بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراهی کنید. در این مقاله به بررسی تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی مختلف خواهیم پرداخت. همچنین نقش بسزای پوشیدن گن، روی افزایش زیبایی اندام را برای شما مخاطب عزیز توضیح خواهیم داد. امید است تا پایان مقاله با ما همراه باشید.


توجه: برای اطلاع از عوارض ابدومینوپلاستی کافی است کلیک کنید.

تاثیر پوشیدن گن در جراحی پروتز سینه

تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی از نوع پروتز سینه غیر قابل انکار است. همانطور که می دانید جراحی پروتز سینه به منظور افزایش حجم سینه و خوش فرم نشان دادن آن مورد استفاده قرار می گیرد. این روزها بسیاری از بانوان که از سایز سینه های خود ناراضی هستند، با انجام این عمل می توانند سینه های خود را به سایز دلخواه برسانند. طی این جراحی، قسمت زیر بافت سینه شکافته شده و جراح، ماده ای به نام پروتز را در قسمت سینه بیمار قرار می دهد. پس از این جراحی سینه حجم بیشتر و فرم بهتری پیدا خواهد کرد.

پوشیدن-گن-بعد-از-جراحی-پروتز-سینه

تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی در این نوع عمل، بسیار مشهود است. در واقع بررسی ها نشان می دهند که اگر پس از این نوع عمل گن های مناسبی بپوشید، تاثیر آن بیشتر خواهد شد. همچنین درد ناشی از این جراحی نیز تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. البته باید دقت کنید که از گن های طبی و مناسب استفاده کنید. استفاده از گن های تنگ باعث درد و ناراحتی بیشتر شما خواهد شد.

تاثیر پوشیدن گن در جراحی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی نیز از جمله جراحی های زیبایی اندام به شمار می رود. ابدومینوپلاستی به عنوان یک راه برای حذف چربی های شکم شناخته می شود. پس از این جراحی، شکم فرم بهتری پیدا کرده و چربی های آن حذف خواهند شد. تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی از این نوع، بسیار بالاست. پوشیدن گن پس از این نوع جراحی، مزیت های فراوانی دارد. برای مثال استفاده از گن پس از این جراحی، به طور قابل توجهی باعث کاهش درد شما خواهد شد. همچنین استفاده از گن می تواند امکان بروز عفونت های پوستی پس از عمل را کاهش دهد. در واقع می توان گفت گن های مخصوص، می توانند تا حد زیادی سلامت شما پس از انجام این عمل را تضمین کنند.

تاثیر-پوشین-گن-بعد-از-ابدومینوپلاستی

تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی از این نوع، از تجمع مایعات در ناحیه عمل نیز جلوگیری خواهد کرد. پس از انجام این عمل بافت چربی از بدن خارج شده و معمولا خونابه در این ناحیه تجمع می کند. استفاده از گن می تواند از تجمع این خونابه ها تا حد زیادی جلوگیری کند. همچنین استفاده از گن، به فرم گرفتن بهتر شکم پس از عمل نیز کمک خواهد کرد. با استفاده از گن ناهمواری های به وجود آمده در نتیجه عمل تا حد زیادی کاهش پیدا می کنند و پوست شکم صاف تر به نظر می رسد.

تاثیر پوشیدن گن در جراحی لیپوماتیک

تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی از نوع لیپوماتیک نیز کاملا مشهود است.این روزها تمامی جراحان این عرصه، پس از انجام این جراحی برای بیمار گن های طبی تجویز می کنند. استفاده از گن پس از این نوع جراحی تاثیر بسزایی روی نتیجه عمل خواهد داشت. طی این عمل، چربی های اضافی از اجزای مختلف بدن خارج می شوند. این نوع روش حذف چربی، می تواند در نواحی مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. غبغب، شکم، پهلو، ران و… از جمله این اجزا به شمار می روند. استفاده از گن پس از انجام این عمل، باعث می شود که بهبودی با سرعت بیشتری حاصل شود

تاثیر-پوشیدن-گن-بعد-از-لیپوماتیک

در واقع این گن های طبی فاصله ایجاد شده بین بافت پوست را جبران می کنند. همچنین این گن ها به خروج ترشحات کمک کرده و از تجمع آن ها جلوگیری می کنند. همانطور که می دانید، گن یک فشار نسبی روی ناحیه تحت عمل ایجاد خواهد کرد. این فشار باعث افزایش سرعت گردش خون در بدن شده و به ترمیم سریع بافت های آسیب دیده کمک خواهد کرد. از طرف دیگر این گن ها می توانند زخم های حاصل از این عمل را نیز به سرعت بهبود ببخشند.

فواید پوشیدن گن های طبی

با مطالعه مطلب بالا می توان گفت که تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی را نمی توان انکار کرد. استفاده از گن می تواند ضمن التیام بخشیدن به دردهای شما پس از عمل، تاثیر آن را دو برابر کند. بنابراین شما با استفاده از گن های طبی و مناسب می توانید تاثیر عمل روی بدن خود را افزایش دهید. البته باید دقت کنید که حتما از گن های طبی و مناسب استفاده کنید. استفاده از گن های تنگ نه تنها تاثیر خوبی روی بدن شما نخواهد داشت، بلکه می تواند درد شما را افزایش دهد. پس باید در خرید گن مناسب دقت کنید. این گن ها باید از استانداردهای پزشکی مناسبی برخوردار باشند و مناسب سایز اندام شما طراحی شده باشند تا فشار زیادی به بدن شما وارد نشود.

تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی را می توان در عمل های جراحی مختلفی مشاهده کرد. پروتزهای سینه، عمل های حذف چربی مختلف و… از جمله جراحی هایی هستند که پس از عمل به پوشیدن گن نیاز دارند. استفاده از گن های مناسب تا حد زیادی، سلامت بدن شما پس از این گونه جراحی ها را تضمین خواهند کرد.

پوشیدن گن بعد از عمل های زیبایی فواید زیادی دارد. برخی از مزایای اصلی عبارتند از:

  • کاهش تورم : برای کاهش ورم بدن بعد از عمل پوشیدن گن بهترین گزینه است. گن بعد از جراحی با اعمال فشار بر ناحیه موردنظر می تواند ورم بعد از جراحی را کاهش دهد.
  • کاهش کبودی و خونریزی : پوشیدن گن بعد از جراحی هماتوم و احتمال خونریزی بعد از عمل را کاهش می دهد .
  • تسریع در روند بهبودی و زخم : استفاده از گن باعث می شود سطح اکسیژن در بافت نرم بهبود بخشد ، و باعث ترمیم سریعتر بافت شوند و افزایش گردش خون باعث بهبود سریعتر می شود.
  • شکل دهی و فرم دهی خطوط بدن : یک گن خوب باعث می شود منحنی های جدید بدن به بهترین شکل فرم بگیرند . به عنوان مثال ، پوشیدن گن بعد از لیپو ماتیک برای بیمارانی که پوست آنها خاصیت ارتجاعی کمی دارد بسیار مفید است زیرا گن بعد از جراحی باعث جمع شدن پوست آنها می شود.
  • خطر ابتلا به زخم کلوئید را کاهش می دهد: کلوئیدها زمانی ایجاد می شوند که بافت اضافه روی زخم بهبود یافته رشد کند . فشرده سازی اولین خط دفاعی در برابر کلوئیدها است زیرا آنها می توانند سازهای زخم کلوئید را نرم و از بین ببرند.
  • کاهش خطر عفونت: یک گن بعد از جراحی می تواند مانند یک مانع از پوست شما در برابر میکروب های خارجی محافظت کند. همچنین برای مراقبت از زخم ها گزینه بسیار خوبی است.
  • درد و ناراحتی کمتر : فشار ملایم و حمایت گن می تواند باعث تسکین درد شود و باعث می شود ناحیه آسیب دیده احساس بهتری داشته باشد.

سوالات متداول در رابطه با پوشیدن گن بعد از عمل زیبایی


امید است اطلاعات ارائه شده در این مقاله، زمینه آشنایی شما با تاثیر پوشیدن گن بروی جراحی های زیبایی را فراهم کرده باشد.

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو فارغ التحصیل رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی است. پایان نامه دوره تخصصی ایشان با عنوان روش جدید جراحی سرطان پستان بعنوان طرح پژوهشی منتخب در مرکز تحقیقات سرطان به انجام رسید. سپس مدارج تحصیلی را در مقطع فوق تخصصی جراحی پلاستیک‌ و زیبایی در مرکز ۱۵ خرداد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داده و به اتمام رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *