دکتر شاهین بهجو » جراحی زیبایی صورت » بهترین جراح لیفت صورت در تهران
بهترین جراح لیفت صورت

بهترین جراح لیفت صورت در تهران

آنچه می خوانید...

لیفت صورت یا ریتیدکتومی ( rhytidectomy ) یک روش جراحی است که علائم پیری و افتادگی پوست صورت و گردن را بهبود می بخشد. افرادی که جراحی لیفت صورت انجام می دهند معمولاً 10 تا 15 سال جوان تر از سن واقعی خود نشان می دهند. اما نکته ای که وجود دارد این است که این جراحی باید توسط بهترین جراح لیفت صورت انجام شود تا نتیجه نهایی جراحی ایده آل باشد و همانی شود که شخص می خواهد. در این مقاله همراه ما باشید تا بهترین جراح لیفت صورت در تهران و ویژگی های بارز او را برای شما شرح دهیم.

بهترین-جراح-لیفت-صورت-در-تهران

جراحی لیفت صورت را می توان با دیگر لیفت ها نظیر جراحی لیفت ابرو و جراحی بلفاروپلاستی انجام داد و معمولا مانعی ندارد.

لیفت صورت چگونه انجام می شود ؟

جراحی لیفت صورت به دو شکل تهاجمی و غیر تهاجمی بسته به نوع پوست و افتادگی آن و همچینن صلاحدید پزشک انجام می شود. روش های غیر تهاجمی از طریق تزریقات زیبایی مانند تزریق بوتاکس و … و در روش های تهاجمی تر که جراحی کامل لیفت صورت اتجام می شود و در نهایت نتایج ماندگار تری نیز دارد.

نکته ای که در این مقاله سعی داریم به آن اشاره کنیم این است که انتخاب جراح مناسب برای این عمل می تواند در نتیجه نهایی بسیار تاثیر گذار بگذارد به طوری که یک جراح می تواند در این عما مانند یک مجسمه ساز ماهر یک اثر هنری خلق کند. پس داشتن اطلاعات کافی و تحقیق در مورد دکتر خوب برای لیفت صورت می تواند از اساسی ترین قدامات شما قبل از درمان باشد.

شما با مشاهده نمونه کارهای انجام شده توسط پزشک می توانید به دانش و تجربه پزشک خود پی ببرید. همچنین با توجه به رشد روزافزون علم و وجود متد های روز عمل های زیبایی مانند روش های اندوسکوپیک، لازم است بدانید که پزشک شما از روش های قدیمی و منسوخ شده استفاده نمی کند.

فیلم جراحی لیفت صورت

شما می توانید برای مشاهده تغییرات حاصل از جراحی لیفت صورت بیننده فیلم جراحی لیفت صورت توسط دکتر شایهن بهجو باشید:

ویژگی های بهترین جراح لیفت صورت

لیفت صورت نسبت به سایر جراحی های صورت، از حساسیت و پچیدگی بالایی برخوردار است؛ اگر این جراحی به درستی انجام نشود ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد بنابراین پیش از انجام این عمل تحقیق کرده و به دنبال بهترین دکتر لیفت صورت در تهران باشید تا ریسک عوارض بعد از عمل را به حداقل رسانده و به نتیجه دلخواه خود برسید.

از ویژگی هایی که می توان برای بهترین جراح لیفت صورت در تهران برشمرد، موارد زیر است:

  • برخورداری از دانش و تخصص دانشگاهی و آکادمیک
  • برخورداری از تجربه کافی در جراحی
  • دریافت هزینه های معقول
  • ارائه مشاوره های صحیح به مراجعه کننده

بنابراین پیش از اقدام به عمل لیفت صورت، تحقیقات لازم را انجام داده و پس از کسب اطلاعات صحیح و کامل درباره نتیجه عمل لیفت، انواع آن و مواردی از این دست به بهترین جراح پلاستیک تهران مراجعه نمایید.

لیفت-صورت-تصویر-انیمیشن

پیش از انتخاب بهترین جراح لیفت صورت به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

قبل از جراحی لیفت صورت بهتر است مواردی که را در نظر بگیرید و از خود بپرسید که :

  • آیا جراح من از تجربه لازم برای انجام جراحی لیفت صورت برخوردار است؟
  • آیا جراح تبحر لازم در این زمینه را دارد و نمونه کارهای پزشک قابل مشاهده می باشد؟
  • آیا بیماران او بعد از عمل رضایت کافی را دارند؟

پیش از جراحی بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که با انواع جراحی های زیبایی آشنایی داشته باشد. برای تشخیص بهترین جراح لیفت صورت به تخصص، مهارت و دانش پزشکی جراح توجه نمایید زیرا بسیاری از عمل های زیبایی صورت از حوزه دانش و توانایی برخی از پزشکان و جراحان عمومی خارج است.

از سوی دیگر ویژگی‌های فردی و اخلاقی یک پزشک نیز در انتخاب او به عنوان یک جراح خوب بسیار موثر است. میزان تعامل پزشک با بیمار، معاینه و بررسی شرایط فرد و در آخر انتخاب بهترین روش جراحی، از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

همچنین برای آن‌که مطمئن شوید، پزشکتان توانایی و تجربه کافی برای انجام جراحی لیفت صورت را دارد، حتما نمونه کارهای انجام شده توسط او را مشاهده کنید.

به عکس‌ها، دقت کنید و مطمئن شوید عکس‌ها واقعی هستند و دقت کنید که نمونه کارهای جراحی لیفت صورت، از تمام جهات صورت گرفته‌ شده‌باشد.

نتایج لیفت صورت توسط بهترین جراح

در صورتی که عمل لیفت صورت، توسط بهترین جراح لیفت صورت در تهران انجام شود، می توان از نتایج نهایی جراحی مطمئن بود و انتظار صورتی جوان و زیبا را داشت. جراحی لیفت صورت در صورتی که درست و اصولی انجام شود ماندگاری بسیار طولانی داشت البته رعایت نکات مراقبتی بعد از این جراحی نیز در نتیجه نهایی تاثیر گذار است. از جمله این مراقبت ها می توان به رژیم غذایی متعادل و همچنین مراقبت های پوستی اشاره نمود.

کلام آخر

توجه کنید آنچه یک جراح را در زمره بهترین ها قرار می دهد صرفا داشتن تعرفه ها و هزینه های بالا نیست.شما باید در وهله اول به تخصص و مهارت بهترین جراح لیفت صورت در تهران توجه داشته باشید. اگر نتیجه و نمونه کارهای جراحی پرشکتان مطابق با سلیقه شما بود می توانید در جلسه ای حضوری و مشاوره در رابطه با هزینه های جراحی با وی صحبت کنید.

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو فارغ التحصیل رشته تخصصی جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی است. پایان نامه دوره تخصصی ایشان با عنوان روش جدید جراحی سرطان پستان بعنوان طرح پژوهشی منتخب در مرکز تحقیقات سرطان به انجام رسید. سپس مدارج تحصیلی را در مقطع فوق تخصصی جراحی پلاستیک‌ و زیبایی در مرکز ۱۵ خرداد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داده و به اتمام رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک پاسخ